EGLO 82844

Klasická stojací obývací lampa Eglo 82844 UP 2   je v poměru cena-výkon velmi dobrý výrobek rakouské firmy Eglo. Lampa je na dvě žárovky. V horní části bude svítit žárovka E27,...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Svět-svítidel.cz

Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč85 % • 6 715 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 664 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 34 901 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 5 129 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 1 145 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta82 % • 18 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 023 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta89 Kč1 neověřená recenzeDalší informace

Výška
177 cm
LED

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

Výběr stojacích lamp v bronzových a měděných tónech je velmi omezený. Proto jsem ráda, že jsem narazila na tuto lampu.
    Perfektně plní svůj účel, malá lampička je dostatečně variabilní, vypínač na kabelu mi vyhovuje.
    V balení ovšem scházely sponky na připevnění kabelu k tělu lampy.

Dobrá lampa za přijatelnou cenu

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

Lampa se mi moc libí. Je pěkná, příjemně osvětluje pokojík. Jsem spokojená, děkuji.

Na čtení
zlatá
Výška
177 cm
LED

Lampa je na dvě žárovky. V horní části bude svítit žárovka E27, ve čtecím rameni bude reflektorová žárovka E14, R50.

Zapínání na kabelu, který je vyveden z horní části lampy z tyče. Každou žárovku lze rozsvítit samostatně.

Stojací lampa Eglo 82844 UP 2 je v patinové barvě kovu.

Horní stínidlo je plastové, u čtecí bodovky je sklo klasické-mléčné.

Lampa není stmívatelná.

Doporučené žárovky - viz připojené produkty.

Tuto lampu za série Eglo - UP 2 dodáváme i dalších povrchových úpravách.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

V balení ovšem scházely sponky na připevnění kabelu k tělu lampy.

Dobrá lampa za přijatelnou cenu

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Stabilní, multifunkční lampa.

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

Stojací lampa je stabliní, má těžší těžiště, horní stínítko vrhá světlo na strop a boční se dá nasměrovat ohebným ramenem podle potřeby do strany.

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Stínidlo malého světla je skleněné, stínidlo velkého světla je plastové... to nechápu. Též nechápu proč nejsou součástí dodávky žárovky a není to nikde napsáno, též není nikde uvedeno, jaké tam patří (ani v dodaných materiálech). Mohu se jen domnívat, co si mám donich koupit.

Světlo je dobré, ale výše uvedené věci mě štvou.

• Nefunguje vypínač

Lampička je velice pěkná jednoduchá montáž ale bohužel nefunguje u ní vypínač a jiný nemohu sehnat

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Vypínač funguje na heslo, které nám ovšem nesdělili.
  • , zakoupeno v Feim

• Lampa má elegantní tvar.
    • Horní stínitko je z plastu, což žádný prodejce nikde v popisu neuvádí. Na pohled však vypadá jako ze skla.

Lampa nám vkusně doplňuje roh vedle gauče, ale vrchní světlo příliš nevynikne na bílém pozadí.

• Pěkný vzhled, příjemné světlo
    • Vypínání a zapínání lampy jde ztěžka a hlučně klape